Sponsorlu Bağlantı

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Vertu Constellation - El Yapımı Telefon

 1. #1
  AdministratoR
  Sponsorlu Bağlantı

  Vertu Constellation - El Yapımı Telefon

  Sponsorlu Bağlantı

  Vertu Constellation

  Lüks mobil telefonların üreticisi Vertu, el yapımı telefonlarının son serisi Vertu Constellation'ı tanıttı.

  Hareket halinde olan ve dünyayı stil sahibi olarak gezen bireyler için tasarlanan Vertu Constellation serisi, yedi yeni modeliyle satışa sunuluyor. Her bir Vertu Constellation, Vertu’nun İngiltere’deki atölyelerinde uzman bir ekip tarafından elde üretilmiş. Örneğin, telefonun arkasında kullanılan özel derinin seçilmesi ve uygulanmasından önce çok sayıda küçük vidanın - altın versiyonda 45 adet – elde özenle vidalanması gerekiyor.
  Vertu Constellation, altın veya paslanmaz çelik ile tamamlanmış. İstisnai bir dokunma hissi vermek için ağırlık oranıyla mükemmel bir denge içinde telefonun arkası tamamen deri kaplanmış. Vertu Constellation’da ilk kez, yumuşaklığı ve çizilmeye karşı direnci ile bilinen seramik malzeme tuş takımının yapımında kullanılmış. Bu, uzay araçlarının dış kısmında kullanılan malzeme ile aynı. Her bir seramik tuş cilalanmış ve Vertu telefonlarına özgü bir teknikle, tuşlardan ışığın geçmesini sağlamak üzere lazerle işlem görmüş.
  Vertu Constellation’da ilk kez, yumuşaklığı ve çizilmeye karşı direnci ile bilinen seramik malzeme tuş takımının yapımında kullanmış

  TASARIMCI ANLATIYOR


  "Vertu Constellation’ın tasarımı, Vertu Signature ve Vertu Ascent modelleri ile yakaladığımız başarının anlaşılması ile başlamıştır. Vertu Constellation tasarımı bu iki Vertu modelini tamamlayacak ve Vertu markasının tarzını ve kalitesini güçlendirecek şekilde tasarlanmıştır" diyen Vertu’nun baş tasarımcısı Frank Nuovo, sözlerine şöyle devam ediyor: "Yüzey teknolojisindeki gelişmeler, klasik uçaklardan etkilenmiştir – özellikle de iyi cilalanmış metal ve kenarlar boyunca bulunan tutturucularla birleşmiş ileri teknoloji ürünü kanatların kesitinden. Mikrofon alanı tasarımında, sembolik olarak, ilk uçağımızı uçuran gücün (klasik bir pervane vantilatörü), anısını yaşatmak amaçlanmıştır. Vertu Constellation’ın düzgün, kendine güvenen ve mütevazı bir profili vardır. Dokunmanın elde yarattığı güzel hissi arttıran deri, ürüne hakim olan malzemedir. Vertu Signature’ın şık sofistikeliğinin ve canlı çekiciliğinin biraz yumuşatılmış ve görsel olarak da biraz sadeleştirilmiş bir forma bürünmesini istedim"

  Vertu Constellation serisi, siyah, ten rengi, çikolata rengi veya pembe deri ve paslanmaz çelik ve altın çeşitleri ile yedi el emeği modelle sunulacak

  NELER VAR?


  Vertu Constellation dünya üzerinde 180 ülke ile bağlantı sağlayan, dörtlü-şerit motor içeriği ile yüksek talepleri olan yolculara destek olmak üzere tasarlanmış. Vertu Constellation’ın bekleme salonunda ya da havaalanı yolundayken uçuş bilgisi vermesini sağlayan gerçek zamanlı uçuş takibi bulunuyor. Gerçek zamanlı dönüştürücü istendiğinde doğru bilgiyi temin ediyor ve dünya saati de evde veya uzakta, aynı anda 3 lokasyonda saati gösteriyor.

  Vertu Concierge sayesinde, Vertu Constellation’da tek tuş ile dünyanın her yerindeki lifestyle aktivitelerine 24 saat boyunca giriş sağlanıyor

  Seyahatinizi tamamlarken Vertu Constellation’ın size, gideceğiniz yere vardığınızda nasıl bir hava durumu ile karşılaşacağınızı bilebilmeniz için, dünyadaki hava durumunu gösterebilme hizmeti var. Vertu Concierge sayesinde, Vertu Constellation’da tek tuş ile dünyanın her yerindeki lifestyle aktivitelerine 24 saat boyunca giriş sağlanıyor. Vertu Concierge, yerel restoranları tavsiye etmek, tiyatro rezervasyonları yaptırmak ya da yalnızca dünya üzerinde herhangi bir yere hediye göndermek için uygun bir yardımcı.

  Her bir Vertu Constellation, Vertu’nun İngiltere’deki atölyelerinde uzman bir ekip tarafından elde üretilmiş

  İLHAM HAVACILIKTAN


  Vertu Signature ve Vertu Ascent lüks cep telefonlarının ilk örnekleri olarak, saat-yapımı, otomotiv ve mücevher sektörlerinin değerli malzemelerini kullanmıştı. Şimdi de Vertu Constellation, Vertu hanedanına, lüksten ve havacılıktan ilham almış olan yeni bir telefon ailesi ekliyor.
  Vertu Constellation serisi, siyah, ten rengi, çikolata rengi veya pembe deri ve paslanmaz çelik ve altın çeşitleri ile yedi el emeği modelle sunulacak. Bu modeller Eylül 2006’dan itibaren dünya çapında 40 ülkedeki 300 yetkili satıcıdan temin edilebilir.  Vertu Constellation’da ilk kez, yumuşaklığı ve çizilmeye karşı direnci ile bilinen seramik malzeme tuş takımının yapımında kullanılmış 2. #2
  AdministratoR

  Cevap: Vertu Constellation - El Yapımı Telefon 3. #3
  AdministratoR

  Cevap: Vertu Constellation - El Yapımı Telefon 4. #4
  AdministratoR

  Cevap: Vertu Constellation - El Yapımı Telefon

  Dünyanın İlk ve Tek el Yapımı Cep Telefon Üreticisi Vertu, yeni nesil ascent telefonları, Ascent Ti’i Türk tüketicilerin beğenisine sundu. Vertu Global’den Vertu Ürün Pazarlama Müdürü Kevin Duffy, Vertu Satış Direktörü Ralf Kern, Vertu Türkiye Distribütörü Capezo’nun sahibi Sena Cerrahoğlu’nun katıldığı basın toplantısında yeni nesil Vertu, Ascent Ti tanıtıldı. Ciddi bir büyüme sergileyen Vertu’nun önümüzdeki dönem hedeflerinin de anlatıldığı basın toplantısında yakın dönemde Vertu’nun kendi mağazasını W Otel’de açacağı bilgisi de basınla paylaşıldı. Vertu Ürün Pazarlama Müdürü Kevin Duffy ise yeni nesil Ascent telefonu Vertu Ascent Ti’ın özelliklerini anlattı.
  Vertu - Ascent Ti

  Dünyanın ilk ve tek el yapımı cep telefonlarının üreticisi Vertu, Ekim 2007'de, yeni nesil Ascent telefonları, Vertu Ascent Ti'ı piyasaya sundu.Denge, dayanıklılık ve hassaslık esas alınarak üretilen Vertu Ascent Ti'ın tasarımında ve teknik özelliklerinin belirlenmesinde spor arabalardan esinlenildi. İngiltere'de üretilen el yapımı yeni Vertu Ascent Ti, Vertu'nun el işçiliği ve mühendisliğe olan yaklaşımının bir ürünü. Çarpıcı ana hatlar güçlü bir arabanın net ve keskin kıvrımlarıyla rekabet edecek bir gerçekçiliğe sahipken, tuş takımının ekran kronografı ve ofset ışıklandırması hassas kontrol paneli aletlerini çağrıştırıyor. ‘Ti', bütün metaller arasında en yüksek güç-ağırlılık oranına ve aşırı sıcaklık derecelerine dayanma özelliğine sahip paslanmaz bir element olan Titanyumun kimyasal sembolüdür. Ascent Ti telefonun kasası ise çoğunlukla spor arabaların motorlarında kullanılan Yüksek Performanslı Titanyumdan yapıldı.

  Vertu Ascent Ti - Titanyum gövde

  Vertu Baş Tasarımcısı Frank Nuovo, Vertu Ascent Ti ile ilgili şu yorumda bulunuyor: "Başlangıçtan beri Vertu Ascent güzel bir otomobilin gücü, enerjisi ve inceliğinden büyük oranda etkilendi. Vertu Ascent Ti'de, lüks spor araba sektörüyle bağlantılı olarak yüksek kaliteli malzemeler, tasarım detayları, teknik üstünlük ve eşsiz performans kullanılarak vizyon geliştirildi. Sonuç büyük oranda el yapımı hassas, dengeli ve dayanıklı bir telefon oldu."  Vertu - İnce Ayrıntı

  Vertu Ascent Ti'da, tabaklanmış inek derisinden çizilmeye dayanıklı safir kristal yüzey ve yüksek oranda cilalı seramiğe kadar her bir bileşen mümkün olan en yüksek özelliklere sahip ve eğitimli kalifiye el işçileri tarafından elle monte ediliyor. Ascent Ti, daha sonra en yüksek kalite testinden, maksimum sağlamlık testine kadar bir telefonun akla gelebilecek her özelliğine yönelik bir dizi şiddetli teste tabi tutuluyor. Ayrıca James Bond film müziklerinin bestecisi David Arnold, Vertu Ascent Ti'a özel ringstone'lar yarattı.

  Vertu - Vertu Fortress Teknolojisi

  Ascent Ti sahipleri, Ascent Ti'nin eşsiz ‘Vertu Fortress' teknolojisi sayesinde her zaman güvende hissedecekler. Vertu Fortress sistemi; telefon rehberi ve takvimi uzaktan senkronize etme özelliği sunuyor, kaydedilmiş bütün bilgileri, İngiliz kırsal bölgesinde bulunan bir eski ordu sığınağında muhafaza edilen son derece güvenli bir sunucuya not ederek yedekliyor. Müşteriler kişisel bilgilerine vertu.com üzerindeki güvenli bir kişisel hesap vasıtasıyla erişebiliyorlar. Bu benzersiz uygulama, bir müşterinin Ascent Ti telefonunu kaybetmesi halinde, diğer bütün verilerini yeni cep telefonuna hemen yeniden aktarabileceği anlamına geliyor.

  Vertu Concierge
  Vertu concierge, tek bir butona tıklayarak dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat ulaşılabilen Vertu müşteri hizmetlerine erişebilmenizi sağlıyor. Vertu müşteri hizmetleri, yerel bir restoran tavsiye etmekten tiyatro rezervasyonu yaptırmaya hatta dünyanın herhangi bir noktasına hediye göndermeye kadar her konuda müşterilerine yardımcı olan bir servistir.

  Vertu - 3G desteği
  Vertu Ascent Ti, 3 mega piksel flaş VGA kameraya sahip dört bantlı, 3G bir telefondur. Çekirdek ürün serisi, siyah ya da kırmızı deri üzerinde siyah safir ya da kahverengi üzerine gümüş safir olmak üzere üç renkten oluşuyor.

  Fiyatı 5,450 Euro

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Vertu Constellation - El Yapımı Telefon


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 09.10.11, 02:17
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 11.10.10, 02:52
 3. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 11.05.10, 17:43
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04.11.09, 01:06

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2 ©2011, Crawlability, Inc.