Sponsorlu Bağlantı

+ Cevap Ver
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Tekstil Teknolojisi Alanı Dersleri - Tekstil Teknolojisi Alanı Modülleri Ve Dalları

 1. #1
  Moderator
  Sponsorlu Bağlantı

  Yeni Tekstil Teknolojisi Alanı Dersleri - Tekstil Teknolojisi Alanı Modülleri Ve Dalları

  Sponsorlu Bağlantı

  Tekstil Teknolojisi Alanı Dersleri - Tekstil Teknolojisi Alanı Modülleri Ve Dalları


  ALAN ORTAK DERSLERİ
  MESLEKİ GELİŞİM
  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Mesleki Gelişim Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  MATEMATİK

  Lise Matematik Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  GEOMETRİ

  Lise Geometri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ANALİTİK GEOMETRİ

  Lise Analitik Geometri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  FİZİK

  Lise Fizik Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  KİMYA

  Lise Kimya Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  BİYOLOJİ

  Lise Biyoloji Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TEKSTİL TEKNOLOJİSİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Tekstil Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TEKSTİL LİFLERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Tekstil Lifleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  DAL DERSLERİ
  TEMEL SANAT EĞİTİMİ
  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Temel Sanat Eğitimi Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  MESLEKİ YABANCI DİL

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Mesleki Yabancı Dil Dersi Öğretim Programı uygulanır

  TEKNİK RESİM

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Teknik Resim Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  İPLİK HAZIRLIK ÜRETİM HESAPLARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı İplik Hazırlık Üretim Hesapları Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  İPLİK HAZIRLIKTA ÜRETİM

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı İplik Hazırlıkta Üretim Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  İPLİK HAM MADDE VE YARI MAMUL TESTLERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı İplik HAM MADDE ve Yarı Mamul Testleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  İPLİK ÜRETİM

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı İplik Üretim Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  İPLİKTE FARKLI ÜRETİM METODLARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı İplikte Farklı Üretim Metodları Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  DOKUMA KUMAŞ ANALİZİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Dokuma Kumaş Analizi Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  NUMUNE KUMAŞ DOKUMA

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Numune Kumaş Dokuma Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  DOKUMA HAZIRLIK VE DOKUMA MAKİNELERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Dokuma Hazırlık ve Dokuma Makineleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ÖRME KUMAŞ ANALİZİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Örme Kumaş Analizi Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ÖRGÜ ANALİZİ VE DESEN PROGRAMLAMA

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Örgü Analizi ve Desen Programlama Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ÖRME MAKİNE

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Örme Makine Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  DÜZ ÖRME GİYSİ KALIPLARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Düz Örme Giysi Kalıpları Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  DÜZ ÖRME GİYSİ ÜRETİMİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Düz Örme Giysi Üretimi Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ÖRME ÜRETİM TAKİBİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Giyim Üretim teknolojisi alanı Örme Üretim Takibi Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  DEPOLAMA

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Giyim Üretim teknolojisi alanı Depolama Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ÖRME MODEL GELİŞTİRME

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Giyim Üretim teknolojisi alanı Örme Model Geliştirme Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ÖRME GİYİM AKSESUARLARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Giyim Üretim teknolojisi alanı Örme Giyim Aksesuarları Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  DÜZ ÖRME GİYSİ TEKNİK ÇİZİMLERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Giyim Üretim teknolojisi alanı Düz Örme Giysi Teknik Çizimleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ÖRMEDE KALİTE KONTROL

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Örmede Kalite Kontrol Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ÖRME MESLEK HESAPLARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Örme Meslek Hesapları Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TEKSTİL KİMYASI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Tekstil Kimyası Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  LABORATUVAR KİMYASI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Laboratuvar Kimyası Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TERBİYE TEKNİKLERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Terbiye Teknikleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TERBİYEDE ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Terbiyede Endüstriyel Uygulamalar Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  GENEL TEST LABORATUVARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Genel Test Laboratuvarı Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ANALİTİK TEST LABORATUVARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Analitik Test Laboratuvarı Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TEKSTİLDE KONTROL

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Tekstilde Kontrol Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TEKSTİLDE KALİTE

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Tekstilde Kalite Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TEKNİK VE MESLEK RESİM

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Teknik ve Meslek Resim Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  MEKANİK UYGULAMALARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Mekanik Uygulamaları Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  MEKANİZMA TEKNİKLERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Mekanizma Teknikleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TEMEL ELEKTRİKELEKTRONİK UYGULAMALARI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Temel Elektrik- Elektronik Uygulamaları Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  PNOMATİKHİDROLİK SİSTEMLER VE BAKIMI

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Pnömatik- Hidrolik Sistemler ve Bakımı Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  SCADA SİSTEMLERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Scada Sistemleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  MOTOR SÜRÜCÜLERİ VE ROBOTİK

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Motor Sürücüleri ve Robotik Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ELEKTRONİK KONTROL DEVRELERİ VE ARIZA ANALİZİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Elektronik Kontrol Devreleri ve Arıza Analizi Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  ELEKTRİK MAKİNELERİ VE KUMANDA TEKNİKLERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Elektrik Makineleri ve Kumanda Teknikleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  TEKSTİLDE PROGRAMLANABİLİR KONTROL SİSTEMLERİ

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Tekstilde Programlanabilir Kontrol Sistemleri Dersi Öğretim Programı uygulanır.

  MEKANİK BAKIM ONARIM

  MEGEP kapsamında hazırlanan ve uygulamaya konulan Tekstil Teknolojisi alanı Mekanik Bakım Onarım Dersi Öğretim Programı uygulanır. • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Tekstil Teknolojisi Alanı Dersleri - Tekstil Teknolojisi Alanı Modülleri Ve Dalları


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03.01.11, 21:48
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03.01.11, 21:36
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03.01.11, 20:42
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03.01.11, 20:14
 5. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 03.01.11, 15:57

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Var
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2 ©2011, Crawlability, Inc.